Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autobazary | Autodíly | Autosalony | Autoskla | Pneuservisy

C-FILTER FILTRY - prodej náhradních dílů

Pro editaci firmy musíte být přihlášen:

Topování firmy

Zašlete SMS ve tvaru TOP 4960281 na číslo 9078950 pro TOPování na 7 dní. Cena PR SMS je 50 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Zvýraznění firmy

Zašlete SMS ve tvaru INZ 4960281 na číslo 9078979 pro zvýraznění na 10 dní. Cena PR SMS je 79 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru: info@inzeraty-inzerce.cz

Dodáváme filtry, vložky a materiály na filtraci vzduchu, oleje a paliva pro techniku, stavební stroje, osobní a nákladní vozy a jiné použití. Dále nabízíme hydraulické filtry Argo, Mahle, Pall, Filtrec a vložky Donaldson, Internormen a SF-Filtr, Mann, MP filtry, Sofima, Parker, Hydac, Hy-pro, Wix.

Místo: Cejl 712/62b, 60200 Brno, Zábrdovice

Sponzorované odkazy:

Další údaje:

Společnost C-Filter byla založena za účelem poskytování specializovaných služeb a dodávek v oblasti filtrace, kde nabízíme kompetní sortiment filtrů, filtračních vložek a materiálů určených k filtraci vzduchu, oleje a paliva pro veškerou techniku a jiné průmyslové použití.

Produkty a služby:

Autodíly - prodej náhradních dílů.
Poslat dotaz firmě
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:
Potvrzovací kód:
(prosím opište)